Minigolf

Minigolf

Tartu Golfikeskuses on 13 rajaga minigolfi väljak, discgolfi viskeala, lauajalgpalli laud ning seinaga eraldatud söögi-joogi ala ürituste tarbeks. Kõik minigolfi rajad on tehtud eritellimusena, pakkudes närvikõdi ja põnevust kõigile. Mõned rajad on saanud natuke raskemad, teised on jällegi natuke lihtsamad. Radade pikkused on vahemikus 3-6m. Korraga mahub väljakule mängima kuni 40 inimest. Neljakesi võtab 13 raja läbimine ~30 minutit. Niisama ilma ürituse broneeringuta saab mängima tulla meie lahtiolekuaegadel, aga golfipidusid saab eelneva broneeringu alusel pidada E-P 10-22.

Minigolf grupile

Tahad tulla oma seltskonnaga mängima, aga ei soovi oma sööke-jooke kaasa võtta? Minigolf grupile on just õige valik. 2 tunni jooksul jõuab mängida 3-5 ringi, sõltuvalt mängijate arvust ja mängutempost. Korraga mahub mängima kuni 40 inimest.

Golfipidu

Kui soovid kaasa võtta enda söögid-joogid ja pidada enda seltskonnaga üks tore üritus, siis broneeri aeg enda seltskonnale. Laudade taga on istekohti ~20le. Golfipiduliste kasutada on rohkem kui 250m2 pinda ning lisaks minigolfile saab mängida ka lauajalgpalli ja proovida discgolfi. Broneeringu süsteem näitab ära kuna on vabad ajad, mille seast saate endale sobiva aja valida ning pärast broneeringut saadame me arve e-mailile.

 

Laste sünnipäevad

Tartu Golfikeskus sobib suurepäraselt ka laste sünnipäevade pidamiseks. Minigolf on jõukohane kõigile kooliealistele lastele, aga miks mitte ka noorematele. Meil on kolmes erienvas pikkuses varustust. Lisaks saab mängida lauajalgpalli ning proovida discgolfi ning väiksematele lastele on ka vähendatud mõõtmetes discgolfi korvid.

 

Firmaüritused

Sportlik koosolek või lihtsalt mõõduvõtt kollegidega? Meie juures saad väljaselgitada kollektiivi kõige osavama minigolfi mängija, kõige kiirema viskega discgolfari või parima lauajalgpalluri! Söögi-joogi alal on võimalik pidada ka ~20 inimese koosolekuid, ruumis on projektor ning jalgadel magnettahvel.

 

Muud üritused

Tegelikult sobivad Tartu Golfikeskuse golfipeod kõigile vanusegruppidele ning meelepärase tegevuse leiab endale igaüks. Küsimuste puhul kasutada kontaktivormi või saata e-mail info@tartuminigolf.ee

minigolf tartus
minigolf Tartus
minigolf Tartus